O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie.

Witamy na naszej stronie

Jesteśmy firmą działającą na rynku krajowym od 1994r. produkujemy folie LDPE. W naszej ofercie są folie termokurczliwe, taśmy, rękawy, półrękawy, folie aktywowane, barwione, perforowane, produkty nasze posiadają atest PZH, świadectwo jakości. Technologia produkcji realizowana jest na bazie surowców wysokiej jakości posiadających certyfikat.

Realizujemy zamówienia o standartowych zamówieniach jak również o niestandardowych rozmiarach. Zaletami oferowanej folii są: doskonała termokurczliwość, wysoka przezroczystość, połysk, wysoka wydajność, trwałość zgrzewu, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, nieszkodliwość dla pakowanego produktu, maszyn pakujących, środowiska, brak zapachu i smaku. Jesteśmy w kooperacji z renomowanymi firmami na rynku krajowym, zapewniamy stałe dostawy I zapraszamy do współpracy

Nasza firma jest rodzinną firmą, działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku. Procesy technologiczno-produkcyjne prowadzone są na nowoczesnych liniach, które zapewniają produkcje folii wysokiej jakości co zapewnia nam cykliczność sprzedaży.

Skontaktuj się z nami